Hayatta anlık olarak verdiğimiz kararlar vardır. O anlık kararlar ki geleceğimizi belirler ve şekillendirir. Ufacık bir ayrıntı hayatınızda hayal edemeyeceğiniz sınırsız değişikliklere neden olabilir. Hatta bu zamana kadar verdiğiniz kararların sonucunu düşünün isterseniz. Haksız mıyım?

Aldığım kararların sonuçlarında yaşadığım hatalarla büyüyorum. Yaşım ne olursa olsun her hata pişmanlık değil sadece yeni bir tecrübe olacak benim için. Sizce de hayata bu şekilde bakmak gerek değil mi?

Ben hayatımın en büyük ve en doğru kararını sevdiğim kadınla evlenerek yaptım. Evliliğin verdiği sorumluluklar kabul etmek gerekir ki hayallerde değişikliklere neden oldu. Ancak hayat iki kişi olduğunda daha güçlü. Verdiğin kararlarda her zaman yanında olacak birini hissetmek daha güçlü. Hele ki bu iki sayısına bir daha eklendiğinde tüm her şey değişiyor.

Sitelerle çok uzun zamandır iç içeyim. Ancak kendi projelerime değil de her zaman başkaların projelerine destek sağlayarak yarar gerçekleştirdim. Bu kapsam da var olan tüm siteleri mi kapatarak yenilemeye giderek tekrar aktif etme kararı aldım. Aslında bakarsanız geç alınmış önemli karar bu. Aktif olarak bekleyen projeleri zamanında aktif etmiş olsaydım şu an hedeflerine ulaşmış olacaktı. Dedik ya, pişmanlık yok. Önemli olan sonuçlardan ders alarak tekrar başlamak. Bu kapsam da işe ilk olarak kişisel sitemden başladım. 2015 yılından beri aktif olan bu siteyi tamamen silip tekrar kuruyorum.

Burası benim alanım, hoş geldiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir