Ülkemiz son zamanlarda verdiği şehitler nedeni ile devlet tarafından olmasa da kendi içerisinde yas ilan etmiş ve ellerinden şuan için gelen tek şey olan tepki göstermeyi yurdun dört bir yanında en gurur verici biçimi ile göstermiş ve göstermeye devam etmektedir.

Gerçekler tüm çıplaklığı ile ortada olsa dahi siyasi bir konuya girmeden yapacağım tek yorum ise yaşanan olaylar Türk ve Kürt kavgası değildir. Yaşanan olaylar Türkiye ve terörist olarak vardır. Pkk, pyd gibi hepsi aynı pisliğe çıkan terörist gruplar ile verilen mücadelenin artık yeni başlangıcıdır.

Ay yıldız bayrak uğruna, İslamiyet uğruna, Atatürk uğruna, bir karış toprak uğruna canını düşünmeksizin verecek milyonlarca kişi vardır ancak çıkarlar uğruna verilen şehide tahammül artık kalmamıştır.

Ey Türk millet. Uyan… Titre ve kendine gel. Atalarımızın kol kola ülkemizden gönderdiği soysuzların köpekleri tekrar ülkeyi yıpratmak uğruna farklı planların içerisine girmiş bulunmaktadır.

 

Bayrağıma saygısı olmayan bizden değildir…

Dinime saygısı olmayan bizden değildir…

Atama saygısı olmayan bizden değildir…

Dilime saygısı olmayan bizden değildir…

 

Sadece yaklaşık son 70 gündür verilen 120’ye yakın şehit, siyasi çıkarlar uğruna verilmiş Mehmetçiklerdir. Rabbim vatan uğruna canını veren tüm şehitlerimize rahmet eylesin…

Etiketler:,, 1.451 Okunma 11 Eyl 2015

Yazar Hakkında

AnonimKadir ÖZDEMİR {Kadir ÖZDEMİR}info@kadirozdemir.net

Yazar değilim, sadece karalarım... Fotoğrafçıda değilim, anı yakalamayı severim... Siyaset haricinde her şeye varım. Ruhum kadar bende girişimciyim. Bu zaman kadar birçok projede yer aldım. Ancak artık uzun bir proje olmadığı sürece sadece ruhum girişimci.

Yorumlar


Sen de Yorumla!